Slovinsko - Putování a relaxace v Julských Alpách

cena od 12 690 Kč termín: 24.08.2019 délka: 8 dní (zájezd č. 195754)

8 - denní zájezd

Náročnější i zcela nenáročná turistika dle výběru v Triglavském národním parku uprostřed majestátních hor, kde se tyčí strmé srázy s překrásnými vodopády, třpytí horská jezera a roste neobyčejná alpská květena. Týden pohody uprostřed přírody v hotelu na břehu Bohinjského jezera. Unikátní jeskyně slovinského krasu (UNESCO), jedinečné výhledy z vrcholů Julských Alp, romantická horská jezera.

Poznámka: CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a turistické zdatnosti účastníků. Ubytování na jednom místě u jezera umožňuje variabilitu programu.

Náročnost programu: 5x polopenze, snídaně formou bufetu, večeře vícechodová servírovaná
Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 6-15 €, dvouchodové jídlo od 15 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, 2 dl vína 3-4 €, limo 2-3 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.

Ubytování: hotel

5x hotel u Bohinjského jezera , 2–3lůžkové pokoje s příslušenstvím

Stravování: polopenze

5x polopenze, snídaně formou bufetu, večeře vícechodová servírovaná
Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 6-15 €, dvouchodové jídlo od 15 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, 2 dl vína 3-4 €, limo 2-3 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách.
2. den:KAMNICKO-SAVINJSKÉ ALPY, druhé nejvyšší pohoří Julských Alp, Velika planina, kouzlo horské krajiny (1.800 m), nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece SAVICI (72 m), ubytování u jezera Bohinj a večerní procházka.
3. den:TRIGLAVSKÝ NP: toulky údolím Tamar, skokanské můstky v PLANICI, pramen řeky Nadiža, turistika v soutěsce VINTGAR, prohlídka srdce Triglavského NP, turistika k prameni řeky SÁVY, večer procházka podél jezera a koupání.
4. den:celodenní turistika do srdce NP k Triglavským jezerům do DOLINY SEDMERA jezera přes ČERNÉ JEZERO (převýšení cca 1.000 m, možnost méně náročné túry pouze nad Černé jezero) večer návrat do hotelu.
5. den:fakult. celodenní výlet za krásami SLOVINSKÉHO KRASU plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – unikátní krasový systém ŠKOCJANSKÉ JAMY, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlé závrty a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí VIPAVY, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvečer, anebo celodenní pobyt u Bohinjského jezera, nebo variantně relax a koupání u BOHINJSKÉHO JEZERA a individuálně turistika v oblasti, koupání.
6. den:lanovkou na planinu pod horou VOGEL (1.922 m), hřebenová túra s výhledem na Bohinjské jezero – různé varianty obtížnosti (možnost až na vrchol Vogel), odpolední relaxace a procházky okolo jezera, variantně samostatné putování vesničkami v blízkosti RIBČEV LAZ nebo celodenní pobyt u jezera, možnost půjčení kol nebo loďky, romantický výlet lodí po Bohinjském jezeře, po večeři společné posezení.
7. den:turistika v soutěsce MOSTNICA, odpoledne lázeňské letovisko BLED s majestátním hradem nad jezerem, plavba po jezeře či cesta kolem, koupání, večer odjezd do ČR romantickou krajinou.
8. den:návrat do ČR ráno.


Podobné zájezdy v této destinaci

4 792 Kč
Základní cena od 4 792 Kč

Apartmány Salinera II

Slovinsko, Pobřeží a kras
Poloha: Letovisko Strunjan leží na jižní straně stejnojmenného, světlými skalami lemovaného poloostrova, který se nachází v polovině cesty mezi Izolou a Portoroží. Z nejvyššího skalního břehu celého pobřeží je nádherný daleký výhled až do Terstu, za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům…
termín: 04.05.2019 délka: 8 dní
14 460 Kč
Základní cena od 14 460 Kč

Metropol Resort - Casa Rosa Remisens Premium depandance

Slovinsko, Portorož
Depandance Remisens Premium Casa Rosa se nachází v přímořském letovisku Portorož, centrum města je vzdáleno cca 600 m. Hotelový komplex se soukromou pláží je umístěn v parku středomořské vegetace a tvoří jej hotel Remisens Premium Metropol a dvě depandance Remisens Premium Casa Rosa a Remisens Premium…
termín: 31.05.2019 délka: 10 dní
5 590 Kč
Základní cena od 5 590 Kč

Apartmány Prekmurska Vas

LastMinute
Slovinsko, Moravske Toplice
Poloha: Apartmány se nachází v lázeňské oblasti Moravske Toplice a od termálních lázní Terme 3000 s vodní plochou o rozloze 5000 m jsou vzdáleny cca 200 m. Terme 3000 jsou známé především díky černé termální vodě, jejíž unikátností je teplota 72°C, která pomáhá při léčbě dechových a kožních onemocnění,…
termín: 27.04.2019 délka: 5,8 dní

Nabízí

CK Poznání s.r.o.

CK Poznání s.r.o.

Palackého třída 2744
53002 Pardubice
telefon: 466535401

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Ljubljana / Brnik 9 °C
Maribor / Slivnica 14 °C
Portoroz 17 °C

Základní informace

Slovinsko

Slovinsko
Hlavní město: Ljubljana
Počet obyvatel: 2 070 248
Měna: SIT
Rozloha: 20,251 km2

Místopisy

  • Julské Alpy

    Slovinský region Julské Alpy tvoří severozápad země. Je hornatý, jako stvořený pro sportovní aktivity (např. pěší turistiku, rafting apod.). Na jeho území se nachází Triglavský…

  • Pobřeží a kras

    Jihozápadní cíp Slovinska s kopcovitou krajinou, strhujícími jeskyněmi a 47 km dlouhým pobřežím (s Jaderským mořem). Mezi zdejší významná města patří Divača, ležící v blízkosti…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://slovinsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/slovinsko-putovani-a-relaxace-v-julskych-alpach-195754/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://slovinsko.vasezajezdy.cz